Contact

Info & reservaties:

Abdijmuseum Ten Duinen
Koninklijke Prinslaan 6-8
8670 Koksijde
T +32 (0) 58 53 39 50 (enkel bereikbaar tijdens de openingstijden)
abdijmuseum@koksijde.be

Wie is wie?

Vanclooster Dirk, directeur
T 058 53 39 50  - dirk.vanclooster@koksijde.be

De Gendt Nadine, onthaal
T 058 53 39 50 - nadine.degendt@koksijde.be

Deheegher Isabelle, onthaal
T 058 53 39 50 - isabelle.deheegher@koksijde.be

Diericks Veronique, onderhoud
T 058 53 39 50

Gheldof Marina, onderhoud
T 058 53 39 50

Geryl Patrick, molenaar
G 0475 48 73 51 - patrick.geryl@koksijde.be

Herweyers Nick, publiekswerking
T 058 53 39 49  - nick.herweyers@koksijde.be 

Hubert Gianna, collectieregistrator/-beheerder
T 058 53 39 53  gianna.hubert@koksijde.be

Krinstinsky Bianca, medewerker marketing
T 058 53 39 52 - bianca.krinstinsky@koksijde.be (reservaties: abdijmuseum@koksijde.be

Lehouck Alexander, wetenschappelijk medewerker-archeoloog / erkend gemeentearcheoloog​
T 058 53 39 58 - alexander.lehouck@koksijde.be

Nowe Natascha, bibliotheek
T 058 53 39 55 -natascha.nowe@koksijde.be

Reynaert Marie-Anne, onthaal-gidsenwerking
T 058 53 39 52 - marie-anne.reynaert@koksijde.be 

Robbe Carmen, onderhoud
T 058 53 39 50

Spruytte Joke, polyvalent medewerker
T 058 53 39 50 - joke.spruytte@koksijde.be 

Van Acker Jan, wetenschappelijk medewerker-mediëvist
T 058 53 39 50 - jan.vanacker@koksijde.be 

Vanhove Nadine, boekhouding
T 058 53 39 51 - nadine.vanhove@koksijde.be 

Verhaeverbeke Ann, onthaal
T 058 53 39 51 - ann.verhaeverbeke@koksijde.be

Vermoote Anne-Marie, administratief medewerker
T 058 53 39 55 - anne-marie.vermoote@koksijde.be

Vilain Nadia, onthaal
T 058 53 39 50 - nadia.vilain@koksijde.be

Ook interessant

Collectie

In deze nieuwe aflevering van Ten Duinen Ontpopt nemen we deze vaak gebruikte objecten uit de middeleeuwen onder de loep. Ze zien eruit als tandenstokers, maar laat je niet vangen!

Collectie

Benieuwd naar het verhaal achter dit mooie stukje uit onze collectie? Ontdek het snel in deze derde aflevering van 'Ten Duinen Ontpopt'!

Ten Duinen Ontpopt - Aflevering 2
Collectie

In deze aflevering geeft collectieregistrator/beheerder Gianna uitleg bij een versierd vrouwenhoofdje dat in 1978 werd opgegraven ter hoogte van het pand van de Duinenabdij.