Contact

Info & reservaties:

Abdijmuseum Ten Duinen
Koninklijke Prinslaan 6-8
8670 Koksijde
T +32 (0) 58 53 39 50
abdijmuseum@koksijde.be

Wie is wie?

Vanclooster Dirk, directeur
T 058 53 39 50  - dirk.vanclooster@koksijde.be

De Gendt Nadine, onthaal
T 058 53 39 50 - nadine.degendt@koksijde.be

Deheegher Isabelle, onthaal
T 058 53 39 50 - isabelle.deheegher@koksijde.be

Diericks Veronique, onderhoud
T 058 53 39 50

Gheldof Marina, onderhoud
T 058 53 39 50

Geryl Patrick, molenaar
G 0475 48 73 51 - patrick.geryl@koksijde.be

Herweyers Nick, publiekswerking
T 058 53 39 49  - nick.herweyers@koksijde.be 

Hubert Gianna, collectieregistrator/-beheerder
T 058 53 39 53  gianna.hubert@koksijde.be

Krinstinsky Bianca, medewerker marketing
T 058 53 39 52 - bianca.krinstinsky@koksijde.be (reservaties: abdijmuseum@koksijde.be

Lehouck Alexander, wetenschappelijk medewerker-archeoloog / erkend gemeentearcheoloog​
T 058 53 39 58 - alexander.lehouck@koksijde.be

Nowe Natascha, bibliotheek
T 058 53 39 55 -natascha.nowe@koksijde.be

Reynaert Marie-Anne, onthaal-gidsenwerking
T 058 53 39 52 - marie-anne.reynaert@koksijde.be 

Robbe Carmen, onderhoud
T 058 53 39 50

Spruytte Joke, polyvalent medewerker
T 058 53 39 50 - joke.spruytte@koksijde.be 

Van Acker Jan, wetenschappelijk medewerker-mediëvist
T 058 53 39 50 - jan.vanacker@koksijde.be 

Vanhove Nadine, boekhouding
T 058 53 39 51 - nadine.vanhove@koksijde.be 

Verhaeverbeke Ann, onthaal
T 058 53 39 51 - ann.verhaeverbeke@koksijde.be

Vermoote Anne-Marie, administratief medewerker
T 058 53 39 55 - anne-marie.vermoote@koksijde.be

Vilain Nadia, onthaal
T 058 53 39 50 - nadia.vilain@koksijde.be

Ook interessant

De eerste bezoekers die via de nieuwe ingang het museum bezoeken.

Proficiat aan dit stralende koppel uit Esen! Dhr. & mevr. Lescrauwaet hadden, zonder dat ze het zelf wisten, de eerste tickets gereserveerd voor een coronaproof bezoek via de nieuwe museumingang! We schonken hen een verrassingspakket uit onze museumshop.
 

(c) Sofhie Legein, Lokaal Bestuur Koksijde
Nieuws

Op zaterdag 3 oktober heeft Lokaal Bestuur Koksijde de nagelnieuwe Huisbrouwerij St. Idesbald geopend in één van de historische gebouwen van de middeleeuwse abdijhoeve Ten Bogaerde.

Snorrebot
Collectie

Het mooie zomerweer dat we hadden, roept bij heel wat mensen nostalgische gevoelens op. Dan denkt een mens al eens terug aan ‘oude’ spelen zoals bikkelen, knikkeren, draaitollen, vliegeren en zoveel meer. Ook op de site van de Duinenabdij hebben we allerhande spelstukken aangetroffen, waarvan we eentje in de kijker zetten. Een ‘snorrebot’! Een snorre wat? We leggen het even uit.