Contact

Info & reservaties:

Abdijmuseum Ten Duinen
Koninklijke Prinslaan 6-8
8670 Koksijde
T +32 (0) 58 53 39 50
abdijmuseum@koksijde.be

Wie is wie?

Vanclooster Dirk, directeur
T 058 53 39 50  - dirk.vanclooster@koksijde.be



Deheegher Isabelle, onthaal
T 058 53 39 50 - isabelle.deheegher@koksijde.be

Diericks Veronique, onderhoud
T 058 53 39 50

Gheldof Marina, onderhoud
T 058 53 39 50

Geryl Patrick, molenaar
G 0475 48 73 51 - patrick.geryl@koksijde.be

Herweyers Nick, publiekswerking
T 058 53 39 49  - nick.herweyers@koksijde.be 

Hubert Gianna, collectieregistrator/-beheerder
T 058 53 39 53  gianna.hubert@koksijde.be

Krinstinsky Bianca, medewerker marketing
T 058 53 39 52 - bianca.krinstinsky@koksijde.be (reservaties: abdijmuseum@koksijde.be

Lehouck Alexander, wetenschappelijk medewerker-archeoloog / erkend gemeentearcheoloog​
T 058 53 39 58 - alexander.lehouck@koksijde.be

Nowe Natascha, bibliotheek
T 058 53 39 55 -natascha.nowe@koksijde.be

Reynaert Marie-Anne, onthaal-gidsenwerking
T 058 53 39 52 - marie-anne.reynaert@koksijde.be 

Robbe Carmen, onderhoud
T 058 53 39 50

Spruytte Joke, polyvalent medewerker
T 058 53 39 50 - joke.spruytte@koksijde.be 

Van Acker Jan, wetenschappelijk medewerker-mediëvist
T 058 53 39 50 - jan.vanacker@koksijde.be 

Vanhove Nadine, boekhouding
T 058 53 39 51 - nadine.vanhove@koksijde.be 

Verhaeverbeke Ann, onthaal
T 058 53 39 51 - ann.verhaeverbeke@koksijde.be

Vermoote Anne-Marie, administratief medewerker
T 058 53 39 55 - anne-marie.vermoote@koksijde.be

Vilain Nadia, onthaal
T 058 53 39 50 - nadia.vilain@koksijde.be

Ook interessant

De brouwinstallatie vindt stuk voor stuk haar weg door het dak van de nieuwe craftbrouwerij.
Nieuws

Op de site van Ten Bogaerde in Koksijde, zijn momenteel de werken aan de gang voor de bouw van een craftbrouwerij. De ruwbouwwerken werden eind februari 2019 opgestart. Lokaal Bestuur Koksijde en concessionaris ‘brouwerij Huyghe’ zouden graag de deuren openen voor de zomervakantie van dit jaar. Het project voorziet in een brouwerijgedeelte met een gelagzaal die ruimte zal bieden aan een 50-tal zitplaatsen. Vandaag een belangrijk moment in het bouw- en (toekomstig) brouwproces: de brouwinstallatie werd geplaatst.

Schaalmodel van de Duinenabdij, Amazings, schaal 1:50, naar het schilderij van Pieter Pourbus 'Plan van de Duinenabdij' (1580)

De tentoonstelling ‘Bouwen voor de eeuwigheid’ (22/06/2019-05/01/2020) was met zo’n 16.000 bezoekers een succes. Een van de blikvangers was het schaalmodel in LEGO®-bouwsteentjes, 9 m² groot. Dat blijft ook de komende jaren  op de tweede verdieping van het museum, want het is geïntegreerd binnen de thema-opstelling over de bouwgeschiedenis van de cisterciënzerabdij te Koksijde. Benieuwd hoe deze maquette tot stand kwam?

Toen de dieren nog spraken in 2017, met vertellers Tom Van Outryve & Catherine Pierlot
Museumverhalen Nieuws

Het Abdijmuseum organiseert jaarlijks in december haar vertelwandeling ‘Toen de dieren nog spraken’. Verwacht geen theater en zeker geen voorleesuurtje. Wel ervaren vertellers die in interactie gaan met hun publiek. In deze blog staan we even stil bij het waarom van ‘Toen de dieren nog spraken’, samen met de twee curatoren van het festival Veerle Ernalsteen en Fred Versonnen.