Contact

Info & reservaties:

Abdijmuseum Ten Duinen
Koninklijke Prinslaan 6-8 (= postadres)
8670 Koksijde
T +32 (0) 58 53 39 50 (enkel bereikbaar tijdens de openingstijden)
abdijmuseum@koksijde.be

Wie is wie?

Vanclooster Dirk, directeur
T 058 53 39 50  - dirk.vanclooster@koksijde.be

Deheegher Isabelle, onthaal-gidsenwerking
T 058 53 39 55 - isabelle.deheegher@koksijde.be

Gheldof Marina, onderhoud
T 058 53 39 50 - marina.gheldof@koksijde.be

Geryl Patrick, molenaar
G 0475 48 73 51 - patrick.geryl@koksijde.be

Herweyers Nick, publiekswerking, communicatie, programmatie evenementen
T 058 53 39 49  - nick.herweyers@koksijde.be 

Hubert Gianna, collectieregistrator/-beheerder
T 058 53 39 53  gianna.hubert@koksijde.be

Lehouck Alexander, wetenschappelijk medewerker-archeoloog / erkend gemeentearcheoloog​
T 058 53 39 58 - alexander.lehouck@koksijde.be

Micholt-Deffet Caroline, onthaal, partnerwerking, advertenties
T 058 53 39 50 - caroline.micholt-deffet@koksijde.be

Nowe Natascha, bibliotheek
T 058 53 39 50 -natascha.nowe@koksijde.be

Robbe Carmen, onderhoud
T 058 53 39 50 - carmen.robbe@koksijde.be

Spruytte Joke, polyvalent medewerker
T 058 53 39 50 - joke.spruytte@koksijde.be 

Tournoy Carine, onthaal
T 058 53 39 50 - carine.tournoy@koksijde.be

Van Acker Jan, wetenschappelijk medewerker-mediëvist
T 058 53 39 50 - jan.vanacker@koksijde.be 

Vandewalle Axelle, onderhoud
T 058 53 39 50 - axelle.vandewalle@koksijde.be 

Vanhove Nadine, boekhouding
T 058 53 39 51 - nadine.vanhove@koksijde.be 

Vermoote Anne-Marie, administratief medewerker
T 058 53 39 55 - anne-marie.vermoote@koksijde.be

Vilain Nadia, onthaal, shop
T 058 53 39 50 - nadia.vilain@koksijde.be